Jak vybrat slunečník?

05.02.2017

Po dlouhé zimě se jistě každý z Vás těší na první hřejivé sluneční paprsky. Není nic krásnějšího než začátek sezony na zahradě, lidé vyběhnou se sekačkami, rýči, motykami, hráběmi a těší se na práci na zahradě. Po práci ale přichází čas na odpočinek a k tomu patří pohodlné posezení pod slunečníkem.

Zahradní slunečníky Doppler

Pokud se chystáte letošní rok zakoupit nový zahradní slunečník a nemůžete se rozhodnout jakou značku nebo typ slunečníku pořídit, rádi bychom Vám dnešním krátkým příspěvkem představili slunečníky Doppler nabízené naším e-shopem Zahrádka24.cz. Slunečníky Doppler jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu a dlouholetý vývoj, inovace, rozmanitost a pečlivost při výrobě zaručují jejich dlouhou trvanlivost a možnost výběru ze široké nabídky. Na našem e-shopu se budete snadno orientovat při výběru. Jako první je důležité zvolit, jaký typ slunečníku potřebujete, zda slunečník se středovou tyčí nebo výkyvný slunečník. Slunečníky s tyčí uprostřed jsou vybaveny naklápěcím kloubem, snadno se umisťují do středu stolu a mívají ocelovou nebo hliníkovou konstrukci. Můžete vybírat z velikostí od 180 cm až do 500 cm v průměru.

 

Umístění menších slunečníků je jednoduché, stačí zapíchnout teleskopickou tyč například do trávníků, k větším slunečníkům je lepši dokoupit stojan (univerzální trn do trávníku, plastový plnitelný podstavec nebo žulový stojan). Výkyvné slunečníky jsou k dostání v různých velikostech (např. Ø 300 cm, 250 x 250 cm, Ø 400 cm). V této kategorii seženete prémiové výkyvné slunečníky PROTECT (do velikosti 400 cm) s patentovaným otáčecím mechanismem. K výkyvným slunečníkům je z pravidla potřeba dokoupit dlaždice, které slouží k zatížení stojanu, který je součástí slunečníku. Výkyvný slunečník Vás ochrání před slunečními paprsky, ať bude slunce v jakékoli pozici.

Zahradní slunečníky Malibu


Připravte se na slunečné dny a opatřete si kvalitní nadčasový slunečník Doppler již nyní. Vyberte si barvu, která bude ladit s Vaším nábytkem, polstry a především bude praktickým a elegantním doplňkem na Vaší zahradě nebo terase.
 

Chcete se zeptat?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání zprávy.