Jak vybrat žebřík

15.10.2015

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní a dlouhodobě prověřené žebříky následujících výrobců:

 

HAILO:

Německá firma Hailo založena v roce  1947 pracuje na tom, aby v domácnosti usnadňovala práci domácím kutilům bezpečně a lehce. Se svými inovativními výrobky určujícími trend dává Hailo trhu stále nové impulzy. Dnes se prodávají  výrobky Hailo ve více než 60 zemích světa.

Naše ochranná značka - rudý bod Hailo - znamená nevyšší kvalitu a bezpečnost, které naši zákazníci mohou důvěřovat. O to je postaráno dlouholetou zkušeností, inovativním vývojem výrobku a managementem kvality, certifikovaným podle DIN EN ISO 9001:2008.

Žebříky a skládací schůdky jsou výrobky, které vyžadují vysoký bezpečnostní standard. V každodenním používání musí prokázat důvěru ve značku Hailo. Proto už více než 60 let Hailo vyvíjí a vyrábí všechny žebříky se zkušenými pracovníky v Německu.

Prodloužená záruka 10 let na žebříky hovoří snad za vše.

 

 

FACAL:

Italská firma Facal byla založena v roce 1930, výrobou hliníkových žebříků se zabývá od roku 1975. Filozofie firmy je založena na kvalitě a bezpečnosti dodávaných produktů na trh. Veškeré produkty jsou certifikovány podle platných evropských norem s výborným poměrem kvality a ceny.

Díky kvalitním produktům poskytuje značka Facal prodlouženou záruku 5 let.

 

 

FINTES ALUMINIUM:

Prověřený a kvalitní výrobce hliníkových profilů Fintes Aluminium s.r.o. nabízí za skvělé ceny hliníkové profily, hliníkové žebříky, schůdky, štafle a hliníkové lešení - kvalitní a praktický sortiment pro dům, byt, zahradu i kancelář. V hobby i profi provedení si u nás můžete vybrat hliníkové žebříky jednodílné, dvoudílné a třídílné žebříky, kloubové a teleskopické žebříky, hliníkové štafle a také hliníkové a ocelové schůdky pro domácnost i pro náročné výrobní a skladovací prostory.

 

 

ALPOS D.D.:

Osvědčený výrobce hliníkových lešení, kufrů a boxů na nářadí, ale především hliníkových přepravních boxů. Hliníkové přepravní bedny jsou dnes neodmyslitelnou součástí každé firmy, která přepravuje různé nářadí, materiál a jiné předměty, které je potřeba chránit před opotřebením, prachem, vlhkostí, nárazy atd.

 

 

HYMER LEICHTMETALLBAU:

Německý výrobce lešení a žebříků pro profesionální využití, který se na trhu pohybuje více než 50 let. Vysokou kvalitu zajišťuje Německá preciznost a důslednost. 100% made in Germany.

 

Chcete se zeptat?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání zprávy.