Lisy na ovoce

16.05.2015

Vyrobte si kvalitní domací džus bez přídavků konzervantů, barviv či přidaného cukru. Vše za pomoci našich domacích moštovačů. Stačí zakoupit nebo vypěstovat na zahrádce ovoce, které chcete lisovat a za použití lisu na ovoce si vyrobte 100% ovocný džus nebo jablečný mošt.

 

 

Veškeré námi nabízené lisy na ovoce s centrálním šroubem, nebo chcete-li moštovače mají značnou výhodu v utahování za pomocí obou rukou, čímž je zajištěn větší tlak na ovoce a větší výtěžnost ovocné šťávy. Další výhodou lisů je plastová spodní výlevka vyrobena z tvrzeného plastu určená především pro styk s potravinami.

 

 

Mezi nejmenší lisy v naší nabídce patří lis na ovoce stolní, základní řadu tvoří lisy s centrálním šroubem, dále lisy s rámové a hydraulické. Vhodným doplňkem jsou filtrační roušky zachycující hrubé nečistoty a kousky ovoce. V případě větší výtěžnosti ovocné šťávy je vhodné použít drtiče.

 

 

Veškeré dřevo použité na výrobu lisů je velice pečlivě výbíráno, je bez suků a jiných vad. Ve všech případech je použito výhradně bukového dřeva, vysušeného na předepsané hodnoty. Rám, spojovací matice a základna jsou vyrobeny z oceli a opatřeny práškovou vytvrzovací barvou, tato barva je velice kvalitní s dlouhodobou životností. Trapézové šrouby pro lisy s centrálním šroubem ( stolní lis na ovoce  má šroub z nerezu ), přítlačné desky pro lisy hydraulické a lisy rámové jsou nastříkány stejnou technolií s použitím barvy určené pro styk s potravinami.

 

 

Lisy na ovoce hydraulické - nejvyšší komfort a výtěžnost ovocné šťávy!!!

Hydraulické zvedáky naleznete v příslušenství lisů ZDE

 

Chcete se zeptat?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání zprávy.