Nerezové hrnce KORKMAZ

Nerezové hrnce KORKMAZ

05.03.2017

Kastroly, hrnce, pánve, rendlíky a mnoho dalších typů hrnců různých velikostí, to je nezbytné vybavení každé kuchyně. Ať už jste začínající hospodyňka vařící pro jednu až dvě osoby nebo zkušená žena v domácnosti každodenně vyvařující pro několik strávníků jistě využíváte různé typy hrnců. Ale jaké nádobí si vybrat, abyste byli připraveni na jakoukoli přípravu pokrmu? Vyzkoušejte nerezové nádobí.

 

Nerezové nádobí Korkmaz pro vaše dokonalé vaření

Dnes bychom Vám rádi představili nerezové hrnce značky Korkmaz, které jsou na našem e-shopu k dostání v různých sériích od základní až po profesionální sérii nerezového nádobí určené pro náročné kuchaře a gastronomy. V nabídce můžete najít nerezové rendlíky, hrnce na mléko, nerezové pánve, nerezové hrnce a nerezové kastroly různých velikostí, pánev wok, speciální nerezové hrnce například na špagety a chřest a nerezové hrnce pro velkokapacitní prostory. Jednotlivé série nerezového nádobí mají vlastní specifika, ale obecně lze říci, že se jedná o nádobí určené k vaření na všech typech varných ploch včetně indukčních plotýnek. Veškeré nerezové nádobí lze mýt v myčce a použít k zapékání v troubě. Nerezové hrnce mají třívrstvé dno, které zaručuje úsporu energie při vaření. Dokonalé provedení nerezových hrnců je podtrženo leštěným povrchem, ergonomickými úchyty a dokonalým designem. V nabídce máme různé druhy rendlíků o objemu 1 litr, středně velké nerezové hrnce o objemu cca 5 – 10 litrů a i opravdu obrovské hrnce o objemu 40 – 65 litrů, určené pro školní jídelny, restaurace a hotely.

 

Nerezový hrnec Kokrmaz a jiné nádobí

 

Nerezové hrnce a další nádobí značky Korkmaz bude ve Vaší kuchyni vypadat báječně a především v něm budete pohodlně a úsporně připravovat jakýkoli pokrm. Záleží jen na Vás, jaké typy hrnců si vyberete a jak nejlépe vybavíte svou kuchyň. Pokud si nevíte rady, můžete využít nabídky našeho e-shopu www.Zahradka24.cz a zakoupit sadu nerezového nádobí.

 

 

Chcete se zeptat?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání zprávy.