Plašiče a odpuzovače koček, psů a divoké zvěře

Plašiče a odpuzovače koček, psů a divoké zvěře

03.03.2017

Je také vaším oblíbeným koníčkem zahrádka? V potu tváře zryjete, pohnojíte, utvoříte záhonky, zasejete a těšíte se na lahodnou mrkev, hrášek, ředkvičky, jahody a místo toho uvidíte spoušť od sousedovic kočky, která tam vykonala svou potřebu a pak ji bezohledně zahrabala v čerstvém záhonku. V tom okamžiku vidíte černě, protože nevíte, kde jsou ředkvičky a kde jahody. Nechcete v tomto případě vaši nemovitost prodávat a stěhovat se jinam.  Dokážete si totiž poradit.  Víte, že Vám může pomoci odpuzovač koček a psů Deramax.

Odhaněče a plaiče zvěče, koček, psů a škůdců

Tento odpuzovač nebo chcete-li plašič s velice snadnou obsluhou na adaptér nebo baterii vás spolehlivě ochrání od těchto nevítaných návštěvníků. Rovněž tak vám pomůže od zajíce, který si pochutnává na vaší jablůňce nebo jiné divoké zvěři, která z ovocného stromku dokáže zanechat pouhé torzo. Na tyto vetřelce je velice účinný plašič divoké zvěře. Odpuzovač zvěři nijak neuškodí ani ji nezraní, pouze ji pomůže odehnat. Plašič vydává pro zvěř nepříjemné zvuky a ta po chvíli odchází, hledat si nová teritoria. Ultrazvukový kmitočet není pro lidské ucho slyšitelný, proto člověka nijak neomezuje ani neobtěžuje. Přístroje je možno použít ve vnitřních i venkovních prostorách. Jsou voděodolné, přesto doporučujeme chránit je před přívaly sněhu a před prudkým deštěm. V našem E-shopu naleznete celou řadu různých odpuzovačů a plačičů i proti různým hlodavcům jako jsou myši, kuny, krtci, potkani, krysy, lasičky a tchoři. 

 

Plašič a odhaněč krtků

 

V nabídce jsou plašiče s regulací hlasitosti, s náhodně měnícím se zvukem, tiché, ultrazvukové a řada dalších. Našimi spotřebiteli je velmi vyhledávaný odpuzovač krtků, protože tento sice malý, přesto velmi pracovitý živočich dokáže napáchat na zahradách velké škody. Všechny tyto přístroje jsou uzpůsobeny normám a předpisům platným v České republice.

 

Chcete se zeptat?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání zprávy.