Uživatelská recenze Zahradní krb ATLAS

Uživatelská recenze Zahradní krb ATLAS

11.03.2017

Sezona grilování pomalu ťuká na dveře a Vy přemýšlíte jaký gril či krb si pořídit? Dát přednost klasickému masivnímu grilu s udírnou nebo například plynovému grilu? Rozhodování je na Vás, ale my Vám v dnešní recenzi představíme velice oblíbený zahradní krb ATLAS s douzovací střechou.

 

Zahradní krb s udírnou je klasický zahradní krb vyrobený z betonových desek speciálně upravených do konečné podoby. Zahradní krb ATLAS je prodáván ve dvou barevných odstínech – jemný bílý vymývaný beton a jemný hnědý vymývaný beton. Velkou výhodou tohoto typu zahradního grilu je použitý stavebnicový systém, který umožňuje montáž grilu bez spojovacích lepidel, tmelu a speciálního nářadí. Pokud se jeden nebo více dílů poškodí je velice snadné tyto díly vyměnit. Robustní konstrukce krbu se zaoblenými rohy je velice atraktivní a tento krb bude jistě dominantou Vašeho posezení. Zahradní krb ATLAS s douzovací střechou je dodáván se základovou deskou, celková montáž je snadná a zvládne ji každý. Jediný problémem může být větší hmotnost jednotlivých dílů.

 

Zahradní krb Atlas s douzovací střechou od firmy Norman

 

Vnitřní prostor topeniště je obložen šamotovými deskami, které chrání betonové desky před přímým žárem. Co se týká používání zahradního krbu s udírnou, je určen pro grilování na dřevěném uhlí s tím, že lze požívat i dřevo pro udržování ohně při posezení u krbu. Do topeniště je vzduch přiváděn spodním přívodem vzduchu, což zajišťuje dobré hoření. Zahradní gril ATLAS je vybaven nerezovým popelníkem pro snadný úklid popela. Aby z krbu nevypadávaly žhavé uhlíky, je osazen ochranným nerezovým plechem na přední hraně topeniště. Nerezový grilovací rošt je výškově stavitelný a díky dřevěným madlům s ním lze manipulovat i bez rukavic.

 

Grilovací plocha krbu ATLAS s udírnou je 50 x 38 cm. Rozměry krbu jsou 215 x 110 x 73 cm (výška x šířka x hloubka) a hmotnost cca 598 kg.

 


 

Uživatelská recenze zahradní krb ATLAS s douzovací střechou jednoho z našich zákazníků: „Zahradní krb ATLAS s možností uzení máme již druhou sezonu a jsme s ním velice spokojeni, v pergole pěkně vypadá a především se v něm velice snadno grilují různé pokrmy. Vždy jsme chtěli udírnu a tento gril nám splnil i toto přání.“

 

Klady:Zahradní krb Norman s uzením

  • Masivní provedení
  • Zaoblené tvary
  • Grilování a uzení + další úprava pokrmů při zakoupení doplňků
  • Stavebnicový systém
  • Možnost výměny poškozeného dílu

Zápory:

  • Vyšší hmotnost jednotlivých dílů

 

 

Pokud máte rádi grilování, ale občas si i něco vyudit je ideální volbou právě zahradní krb ATLAS s udírnou. K zahradnímu krbu je nabízeno velké množství doplňků, které Vám usnadní další úpravy pokrmů například souprava na ražniči nebo grilovací jehla s motůrkem. Užijte si pohodu s rodinou a přáteli.

 Zahradní gril Atlas Norman

Chcete se zeptat?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání zprávy.