Vybíráme plašiče a odpuzovače škůdců

01.03.2017

Jste majiteli rodinného domku, chalupy, chaty či jiné nemovitosti? Pak mnozí z vás zajisté znají ten zvuk, kdy ležíte v posteli, oči se vám klíží a místo toužebně očekávaného spánku uslyšíte kdesi neidentifikovatelně nad hlavou ťap, ťap, ťap. V tom okamžiku je po spánku, vyskočíte z postele a začnete zjišťovat, co to bylo. Nevíte, jestli máte rychle chopit legálně drženou zbraň, vzít z kuchyně ten největší nůž nebo se vyzbrojit tenisovou pálkou. Po prvotním zjištění, že se nejedná o zloděje, ale nějakého hlodavce se sice uklidníte, ale zůstává otázka co dál.  My pro Vás máme řešení v podobě plašiče a odpuzovače škůdců

Odhaněče a plašiče škůdců


Nabídka odhaněčů a plašičů škůdců je opravdu velká. Odpuzovače jsou určené proti myším, kunám, potkanům, krysám, lasičkám a tchořům. Nabízíme odpuzovač, který zvládne odpuzovat psy, kočky i divokou zvěř.  Odpuzovače jsou většinou bateriové s náhodně měnícím zvukem, s regulací hlasitosti, tiché či ultrazvukové. Případně nabízíme verzi s elektrickým adaptérem.  Ultrazvukový signál lidské ucho neuslyší, takže vás nebudou nijak obtěžovat. Všechny tyto přístroje jsou dle platných norem a předpisů schválených v České republice. Odpuzovač proti škůdcům zvládne nainstalovat i naprostý laik, pouze stačí vybalit a zapojit (buďto do zásuvky adaptérem a nebo vložit baterie). V naší nabídce také naleznete, u zahrádkářů velmi oblíbený odhaněč krtků a drobných hlodavců, který též funguje na principu ultrazvukových vln. Krtek je malý živočich dokáže však v zahrádce natropit nejednu neplechu a znepříjemnit život. Odpuzovač krtků Vám pomůže účinně a snadno vyřešit tento problém.


Každý kdo se již setkal s výše uvedenými nepříjemnostmi, určitě hledá rychlou pomoc a tu nabízí náš e-shop. Odhaněče a odpuzovače škůdců nejsou tak drahou investici, pokud se jedná o Váš klidný spánek a ničím nerušené okolí Vašeho domova.
 

Odpuzovač proti škůdcům

Chcete se zeptat?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání zprávy.