Vybíráme zahradní polykarbonátový skleník

Vybíráme zahradní polykarbonátový skleník

07.03.2017

Cítíte už na jazyku tu sladkou chuť mrkve, máte chuť zakousnout se do čerstvě utržené papriky nebo si vychutnat lahodné rajčátko, právě teď utrženého z vašeho zahradního skleníku? Nebo chutné květákové placičky s okurkovým salátem, obojí tam vypěstované? Už se vám sbíhají sliny na tyto pochoutky? Potom se seznamte s nabídkou zahradních polykarbonátových skleníků VOLLYA v našem E-shopu www.ZAHRADKA24.cz.

 

Zahradní skleníky z polykarbonátu Volya

 

V našem zahradním polykarbonátovém skleníku VOLYA můžete spolehlivě pěstovat zeleninu od časného jara až do podzimu. Tím si prodloužíte vaši zahrádkářskou sezónu. Můžete zde pěstovat bylinky jako naťovou petržel do polévky, kopr i bazalku, na jaře si pochutnáte na čerstvém salátu a ředkvičkách, potom na květáku, kedlubnách nebo lilku. Okurky a papriky zde pěstujete ještě na podzim. Je možno zde i předpěstovat květiny. Pokud se budete o rostliny dobře starat, potřebně je zavlažovat a hnojit, budete udiveni, jak bohatou úrodu získáte. Další výhodou je, že všechna zelenina je chráněna před nepříznivými povětrnostními vlivy. Skleníky z polykarbonátu VOLYA mají pozinkovanou konstrukci, jsou velmi lehké a je snadné je složit. Díky uzavření polykarbonátu i v místě řezu nedochází k zatékání do polykarbonátu a následnému prorůstání řas. Vyznačují se svoji lehkostí, snadnou montáží a dlouhou živostností.  Je na ně poskytována záruka 10 let. K polykarbonátovému zahradnímu skleníku nabízíme možnost dokoupit prodloužení a tím získat větší prostory k pěstování zeleniny. Mezi našimi zákazníky je velmi oblíbený zahradní polykarbonátový skleník 2DUM 3 x 10 metrů, který je opravdovým Golémem mezi polykarbonátovými skleníky.

 

Zahradní skleníky z polykarbonátu

 

Z příslušenství má náš E-shop v nabídce automatický otvírač oken, přídavné větrací okno a sadu těsnění. Pokud jste se rozhodli pro zahrádkaření, tak neváhejte a vyberte si z naší široké nabídky skleníků, nebudete jistě zklamáni, ale mile překvapeni hojnou úrodou.

Chcete se zeptat?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání zprávy.