Zahradní grily GrandHall

17.04.2015

 

Grandhall má za sebou dlouhou a úspěšnou historii v oblasti venkovního grilování. Od roku 1976 je značka Grandhall uznávána jako jedna z největších v oblasti výroby plynových grilů na světě. Zahradní grily Grandhall jsou oblíbené díky své kvalitě, stylovému provedení a inovativním funkcím. Pojďte a seznamte se s kvalitními Australskými grily od Protinožců.

 

 

Technologie Crossray:

Díky patentované technologii Crossray bude grilování nejen o 40% efektivnější, ale zároveň mnohem zdravější, což zajišťují hořáky umístěné po stranách. Veškerý tuk se shromažďuje ve speciální nádobce na zachycování nečistot, která zamezuje odkapávání tuku přímo na hořáky, čímž předejdeme výskytu karcinogenních látek z odpařování tuku z ohně.

Grily GrandHall nabízejí varianty se dvěmi či čtyřmi hořáky, které zajišťují:

  •     rovnoměrný ohřev
  •     infračervené světlo uzavírá šťávu uvnitř potravin
  •     grilování se stejnou intenzitou jako při použití uhlí
  •     zamezení výskytu škodlivých látek
  •     snadné čištění grilu

 

 

 

 

Nejoblíbenější zahradní grily Grandhall:

 

Zahradní gril - GrandHall Premium GT3

Mezi zákazníky nejoblíbenější zahradní gril díky poměru cena výkon. Gril disponuje dvěmi sklopnými stolky a čtyřmi kolečky pro snadnou manipulaci. Tato venkovní kuchyně je vybavena elektronickým zapalováním a teploměrem.

Zahradní gril - GrandHall T-Grill T2

Tento zahradní gril zaujme svým osobitým designem. Jedná se o velmi silný a kompaktní gril zabírající minimální prostor. Tento gril je navržen za pomoci celosvětově známého šéfkuchaře Neila Perryho a jedná se o jeden z nejprodávenějších grilů značky GrandHall.

Zahradní gril - GrandHall Premium GT3 Island Set

Jendá se o velký zahradní gril s elektronickým zapalováním, postranním hořákem, bočními policemi, nerezovými hořáky, dvěma porcelánem potaženými litinovými rošty, jedním porcelánem potaženým litinovým tálem, roštem pro udržování teploty pokrmu, nebo ohřevu příloh a teploměrem pro snadné sledování teploty uvnitř grilu. Tento gril dozajista uspokojí náročné příznivce grilování ve všech směrech.

 

Veškeré zahradní grily značky Grandhall nabízí praktické uložení klasické 10kg láhve pro stalačený plyn uvnitř grilu !!!

Chcete se zeptat?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání zprávy.