Zahradní krby Norman

17.06.2015

Zahradní krby NORMAN - vysoká kvalita za rozumnou cenu

 

Firma NORMAN spol. s.r.o. již působí na trhu od roku 1994. Za téměř 20 let na Českém i Evropském trhu se stala předním dodavatelem kvalitních zahradních krbů. Díky úzké specializaci na zahradní krby a dlouholetým zkušenostem umožnilo firmě NORMAN dosáhnout téměř k naprosté dokonalosti. Mezi hlavní výhody patří bezesporu široký sortiment krbů s vysokou odolností proti žáru (grilovaní na dřevěném uhlí nebo i posezení u plápolajícího ohně). Dlouhá záruka i odolnost vůči povětrnostním podmínkám je samozřejmostí. 

 

 

Venkovní krby jsou určeny pro všechny, kteří rádi ocení kvalitní provedení a krásný designový doplněk na zahradu. Vychutnejte si nezapomenutelné okamžiky s přáteli při letním grilování se zahradními grily značky NORMAN. Venkovní krby vám budou díky své propracovanosti, kvalitním materiálům a konstrukci sloužit mnoho let.

Všechny zahradní krby jsou navrženy tak, aby jejich složení zvládl každý za pomoci vlastních sil bez použití žádného speciálního náčiní či mechanizace. Jendnotlivé díly se sesazují na sucho dle příloženého manuálu. Každý krb je dodáván na paletě v rozloženém stavu včetně ochranné folie. V standardní výbavě krbů je samozřejmě dodáván nerezový grilovcí rošt zdarma.

 

 

Výhody zahradních krbů NORMAN:

 

A) Celý prostor ohniště je obložen šamotovými plátky, které chrání betonové díly před žárem ohně. Krb je určen pro grilování na dřevěném uhlí, ale umožňuje s použitím dřeva udržovat i přiměřený oheň pro příjemné posezení po ukončení grilování

 

B) Spodní přívod vzduchu do topeniště usnadňuje podpálení dřevěného uhlí a zajištuje lepší hoření při použití dřeva.

 

C) Vyjímatelný nerezový popelník usnadňuje čištění a úklid Vašeho zahradního krbu. Po ukončení grilování se popel jednoduše smete do popelníku a ten se vyjme z posuvného uchycení pod pracovní deskou. Popel pak snadno vysypete na kompost nebo do popelnice.

 

D) Ochranný nerezový plech na přední hraně ohniště zamezuje vypadávání žhavých uhlíků. Plocha před ohništěm zůstáva stále čistá a nehrozí zranění nebo vznik požáru.

 

E) Výškově stavitelný nerezový grilovací rošt s dřevěnými madly má delší životnost než běžný rošt pochromovaný. Dřevěná madla umožňují manipulaci s roštěm i bez použití ochranných rukavic.

 

 

Mezi nejoblíbenější zahradní krby patří bezesporu ATLAS s douzovací střechou z kategorie Exclusive. Druhým nejprodávanějším venkovním krbem je ARCUS s měděnou střechou z kategorie Variant.

 

V naší nabídce naleznete i cenově velice přijatelné krby řady ECONOMY, od Německé firmy BETOWA.

 

 

Chcete se zeptat?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání zprávy.