Doprava a platba

Možnosti způsobů doručení zásilky a jejich ceny:

•Zaslání ZÁSILKOVOU SLUŽBOU (DPD, PPL, FOFR) na dobírku: 139,-
•Zaslání ZÁSILKOVOU SLUŽBOU (DPD, PPL, FOFR) při platbě předem na účet: 99,-
•Zaslání ZÁSILKOVOU SLUŽBOU (PPL Parcelshop, PPL Parcelbox) při platbě předem na účet: 69,-
 Poté co bude objednávka odeslána, obdržíte na e-mail rekapitulaci objednávky s údaji k platbě a po jejím zaplacení Vám bude zboží odesláno.
OSOBNÍ ODBĚR není možný. Jsme pouze e-shop a výdejní místo na uvedené adrese v kontaktech nenajdete. V případě zájmu proveďte objednávku a zboží vám rádi zašleme.


Tato nabídka se nevztahuje na oddělení Stavební stroje, Zahradní krby, Žebříky, Zahradní technika, Včelařské potřeby, Dřevěné regály, Ruční pumpy a další. Orientačně se pohybuje mezi 200 - 1 500 Kč. Uvedené ceny jsou platné pouze pro balíky zasílané na území České Republiky. Chcete-li zjistit přesnou výši poštovného předem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme za pochopení.


Zasílání zboží do zahraničí (Slovenská Republika, Polsko, Rakousko, Německo...) není v nynější době možné.


Důrazně doporučujeme při převzetí zboží od zásilkové služby zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně zapsat do dodacího listu a informovat prodejce. V případě shledání porušení obalu svědčících o neoprávněném vniknutí do zásilky se doporučuje kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít!