Plašiče a odpuzovače zvěře

Plašiče a odpuzovače škůdců

 

Kuny, hlodavci, hmyz i ptactvo dokáží pěkně znepříjemnit život. Škodí na majetku, dokáží zničit vaší úrodu a jsou zkrátka nevítanými hosty. Jak si s nevítanými škůdci poradit? Nejúčinnější a nejbezpečnější variantou jsou plašiče a odháněče zvěře, které se dají aktivně využívat na mnoha místech:

  • Zahrádka – největším nepřítelem všech zahrádkářů jsou krtci a hraboši, kteří pěkně dokážou pozlobit. Plašič krtků pracuje na velmi nízkých frekvenčních vlnách, které se velice dobře šíří zemí a dokážou tak bezpečně krtky odehnat pryč z vaší zahrádky.
  • Obytné prostory – někdy jsou i těmi to škůdci zasaženy, jedná se nejčastěji o kuny, drobné hlodavce, myši i lasičky. Využít se dají také proti psům a kočkám.  
  • Automobily – hodně často se setkáváme s lidmi, kteří mají poškozené elektrické vedení ve svém automobilu, karavanu a nákladním automobilu. Příčinou je teplý motor, který je velice lákavý v zimních měsících hlavně pro kuny, myši a krysy.
  • Sady a vinice – i zde se dají použít speciální ultrazvukové plašiče proti nevítanému ptactvu jako jsou špačci, kosi a vrabci.

 

Snadné a jednoduché používání

 

Veškeré plašiče a odpuzovače jsou ve většině případů napájeny z elektrické sítě, proto se bez adaptérů neobejdete. U těch variant, které jsou používány v automobilech je možnost přímého napojení na autobaterii, popřípadě použití 9V monočlánku s dlouhotrvajícím účinkem.

 

Veškeré produkty jsou schváleny podle platných norem České Republiky. Jsou velice bezpečné a nemají žádný negativní dopad na lidské zdraví. Pracují většinou na principu vyluzování různých nízkofrekvenčních zvuků, které jsou téměř pro člověka slyšitelná. Zbavte se jednou pro vždy škůdců s našimi odpuzovači a plašiči.